Pozycjonowanie Stron Internetowych – SEO Łódź

Wysoka pozycja kluczem do Twojego sukcesu.

Czy wiesz, że każdego dnia miliony internautów używa wyszukiwarki Google
w celu znalezienia informacji o interesujących ich produktach oraz usługach.

Aż 97% polskich użytkowników internetu nie może się mylić…
Wyszukiwarka Google to potężne narzędzie promocji, którego Twój biznes nie może pominąć.

Pozycjonowanie, które przynosi realne efekty.

Proponujemy Państwu usługę skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Pozycjonowanie stron, czyli SEO (search engine optimization) to zespół czynności, których głównym celem jest osiągnięcie i utrzymanie wysokiej pozycji stron naszych Klientów w wynikach wyszukiwań na pożądane frazy – tzw. słowa kluczowe. Zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarkach oraz zwiększenie jej popularności w internecie ma bezpośrednie przełożenie na skokowy wzrost liczby odwiedzających oraz nowych klientów.

 

Każda osoba prowadząca biznes w dzisiejszych realiach, powinna być świadoma potrzeby zaistnienia w internecie. Własna strona internetowa to tylko pierwszy krok. Niezbędni są jeszcze potencjalni klienci, którzy tą stronę będą odwiedzali. W tym momencie niezbędne jest pozycjonowanie. Strona, która nigdy nie była pozycjonowana znajduje się bardzo nisko w wynikach wyszukiwań i generuje niewiele odwiedzin. Dopiero proces pozycjonowania sprawi, że strona zdobędzie wyżyny, ruch na stronie zwiększy się wielokrotnie, a wyniki sprzedaży przyprawią właściciela o uśmiech.

Dbamy o prawidłowy proces pozycjonowania.

W swojej pracy używamy wyłącznie bezpiecznych, dozwolonych i zalecanych metod działania (white hat seo). Wszelkie czynności pozycjonerskie wykonujemy manualnie, z dużą dozą staranności. Absolutnie odrzucamy wszystkie automaty i roboty, ponieważ wiemy, że prowadzą prostą drogą do „filtra” (zniknięcie z wyników wyszukiwań). Prawidłowe techniki i bezpieczeństwo naturalnego pozycjonowania są niezwykle istotne, dlatego warto zdać się na profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Warto być w TOP10.

Statystyki jednoznacznie wskazują, iż przeciętny internauta poszukując czegoś w wyszukiwarce internetowej sprawdza, w miażdżącej większości, jedynie pierwsze 10 wyników. Z punktu widzenia firm, które pragną dotrzeć do jak największej ilości konsumentów – kluczem do sukcesu jest zaistnienie w wynikach TOP10.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ SEO

Podaj informacje na temat strony www i fraz, które chcesz pozycjonować. Wyślemy Ci wycenę.