Pozycjonowanie Stron Internetowych – SEO Łódź

Wysoka pozycja kluczem do Twojego sukcesu.

Czy wiesz, że każdego dnia miliony internautów używa wyszukiwarki Google
w celu znalezienia informacji o interesujących ich produktach oraz usługach.

Aż 97% polskich użytkowników internetu nie może się mylić…
Wyszukiwarka Google to potężne narzędzie promocji, którego Twój biznes nie może pominąć.

Pozycjonowanie, które przynosi realne efekty.

Proponujemy Państwu usługę skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Pozycjonowanie stron, czyli SEO (search engine optimization) to zespół czynności, których głównym celem jest osiągnięcie i utrzymanie wysokiej pozycji stron naszych Klientów w wynikach wyszukiwań na pożądane frazy – tzw. słowa kluczowe. Zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarkach oraz zwiększenie jej popularności w internecie ma bezpośrednie przełożenie na skokowy wzrost liczby odwiedzających oraz nowych klientów.

 

Każda osoba prowadząca biznes w dzisiejszych realiach, powinna być świadoma potrzeby zaistnienia w internecie. Własna strona internetowa to tylko pierwszy krok. Niezbędni są jeszcze potencjalni klienci, którzy tą stronę będą odwiedzali. W tym momencie niezbędne jest pozycjonowanie. Strona, która nigdy nie była pozycjonowana znajduje się bardzo nisko w wynikach wyszukiwań i generuje niewiele odwiedzin. Dopiero proces pozycjonowania sprawi, że strona zdobędzie wyżyny, ruch na stronie zwiększy się wielokrotnie, a wyniki sprzedaży przyprawią właściciela o uśmiech.

Warto być w TOP10.

Statystyki jednoznacznie wskazują, iż przeciętny internauta poszukując czegoś w wyszukiwarce internetowej sprawdza, w miażdżącej większości, jedynie pierwsze 10 wyników. Z punktu widzenia firm, które pragną dotrzeć do jak największej ilości konsumentów – kluczem do sukcesu jest zaistnienie w wynikach TOP10.

Dbamy o prawidłowy proces pozycjonowania.

W swojej pracy używamy wyłącznie bezpiecznych, dozwolonych i zalecanych metod działania (white hat seo). Wszelkie czynności pozycjonerskie wykonujemy manualnie, z dużą dozą staranności. Absolutnie odrzucamy wszystkie automaty i roboty, ponieważ wiemy, że prowadzą prostą drogą do „filtra” (zniknięcie z wyników wyszukiwań). Prawidłowe techniki i bezpieczeństwo naturalnego pozycjonowania są niezwykle istotne, dlatego warto zdać się na profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Pozycjonowanie – jak wygląda współpraca z nami?

Oferujemy Państwu kompleksową usługę pozycjonowania. Współpracę z nami w tym zakresie można podzielić na kilka głównych etapów:

Analiza i wybór fraz / słów kluczowych
Pierwszym, ale bardzo ważnym krokiem jest wybór odpowiednich fraz do wypozycjonowania. Frazy te powinny dobrze pasować do konkretnego biznesu lub działalności. Ponadto muszą być odpowiednio często wpisywane przez internautów w polu wyszukiwań Google, co bezpośrednio przełoży się na ilość odwiedzających.

Przykład: dla prawnika prowadzącego działalność w Łodzi naturalnym hasłem do pozycjonowania będzie “prawnik łódź”, a także dłuższe typu “dobry prawnik łódź”. Inny przykład: dla kamieniarza z Łodzi może to być np. “nagrobki łódź”, lub dokładniejsze “tanie nagrobki  łódź”.

Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać optymalne słowa kluczowe, które zapewnią duży ruch na stronie.

Dostosowanie treści strony pod kątem słów kluczowych (On-Page SEO)
Dzisiejszy algorytm Google kładzie bardzo duży nacisk na odpowiednie treści i ich strukturę na stronie. Witryna będąca kandydatem na pozycję nr 1 powinna charakteryzować się obszernym i wartościowym tekstem, który przyciągnie i zatrzyma odwiedzającego. W treści powinny występować słowa kluczowe, ale powinny być wplecione nienachalnie i naturalnie. Dobry tekst sprawi, iż strona będzie wyglądać “na autorytet” nie tylko dla odwiedzających, ale również dla algorytmu Google, który może to nagrodzić bardzo dobrą pozycją.

Optymalizacja kodu źródłowego strony (On-Page SEO)
Kolejnym etapem jest optymalizacja kodu źródłowego strony. Jest to typowo techniczny etap, w którym nasi specjaliści sprawią, iż strona będzie posiadać bezbłędnie napisany kod oraz będzie wyposażona w niezbędne do pozycjonowania atrybuty, takie jak znaczniki H1, H2, metatagi, alt img, zoptymalizowane obrazki, odpowiednia prędkość ładowania strony… i tak dalej 🙂

Wszystko odbywa się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google.

Główne działania pozycjonujące, zwiększanie popularności strony, systematyczne zdobywanie coraz lepszych pozycji (Off-Page SEO)
Na tym etapie wykonujemy właściwie pozycjonowanie. Używamy najlepszych technik i narzędzi, ale jednocześnie wprowadzamy indywidualną strategię pod kątem konkretnej strony oraz konkurencyjności fraz kluczowych. Należy mieć świadomość, iż pozycjonowanie to proces, w którym nie ma dróg na skróty. W związku z tym najlepsze efekty mogą pojawić się po kilku miesiącach. Można to porównać do ogrodnictwa. Tak jak nasiona muszą najpierw zostać zasadzone, a w dobrych rękach z czasem wyrosną na piękny kwiat. Powierzając nam pozycjonowanie, możecie być Państwo pewni, że razem zdobędziemy wysokie pozycje i piękne wyniki.

Raportowanie wyników
Najprzyjemniejszy etap, w którym informujemy o zdobytych pozycjach.